Menüü

KÕIGE KESKSEIMA ASETUSEGA HOTELL KURESSAARES

Saabumine
Lahkumine
mitu külalist
Vaata saadavust

Saaremaal liigub aeg omas rahulikus rütmis. Päevad on meil pikemad ja päikest on rohkem –
jagub aega nii promeneerimiseks Kuressaare lossipargis, värskendavaks supluseks rannas kui mitmekesise kultuuriprogrammi nautimiseks!

KURESSAARE VANALINNA HOTELL – SINU KUURORDIPUHKUS KURESSAARES ALAKU!

Tule värskete küpsetiste ning hea kohvi lõhna suunas – asume Vanalinna pagariäriga samas majas ajaloolisel kaubandustänaval ja -hoones aadressil Kauba 8!

Kas tead, et kuurordilugu Eestis saigi alguse 1824. aastal just Saaremaalt, mil Rootsiküla mõisnik Carl Friedrich von Buxhoeveden avas esimese mudaravila Kihelkonna lähedal. Kuressaares avati esimene mudaravila 1840. aastal. Kuressaare linn, mis sel ajal kandis Arensburgi nime, oli üks kolmest kuulsast Eestimaa kuurordist, kus võis 20. sajandi alguses kohata Euroopa ja Vene impeeriumi varakaid tööstureid, kaupmehi ja sõjaväelasi. Ka kirevat kodumaist loovisikute seltskonda: Koidulat, Tammsaaret, Haavat, Visnapuud, Gailit. Kuressaare tähtsusest tolleaegse kuurordina ja ravimuda väekast võimust räägib fakt, et linnas olid nii Saksamaa, Rootsi, Soome kui ka Hollandil väliskonsulaadid.

Suvine melu on Kuressaares ikka sama kirev kui muiste!
Tule saa sellest osa!

KESKUS 80 m

LENNUJAAM 3,7 km

RAND 1000 m

MÄNGUVÄLJAK 140 m

MEIE HUBANE HOTELL

Kuurordihõngulises hotellis on 11 tuba: 7 kahetoalist, 1 ühetoaline, 1 sviit ja 2 deluxe peretuba.
Olete oodatud juunist-augustini nii laste kui ka neljajalgsete hästi käituvate pereliikmetega!

MEIE IMEARMAS KOHVIK

Pakume suurimat valikut parimatest pagari- ja kondiitritoodetest Eestis! Koogid, tordid, saiakesed, pirukad, kringlid, salatid, võileivatordid, küpsised – meie juurest leiad kõike.

Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid LISAINFO. NÕUSTUN